HAKKIMIZDA

  • Anasayfa /
  • Hakkımızda

Neden Biz ?

Başlıca amacımız, ihtiyacınız olan ürünü her koşulda, daha uygun maliyetle temin ve tedarik etmek, malzeme alaşımının, ebadının akademik anlayışla analizini yaparak bilinçli seçenekler sunmaktır. Bu kapsamda konusunda uzmanlığının bilinci ve bu bilginin sorumluluğu içinde tüm seçenek ve gerekleri yerine getiririz.

Yıldırım

Bulutların üst katmanlarında oluşan pozitif yükler ile alt katmanlarda oluşan negatif yükler arasındaki enerji transferi olarak tanımlanabilir.

Paratoner

Havadaki elektrik yükünü en kısa yoldan toprağa akmasını sağlayan,meskenleri,sanayi tesislerini,büyük yapıları yıldırımdan koruyan araçtır

Topraklama

Elektrik tesislerinde aktif olmayan bölümler ile sıfır iletkenleri ve bunlara bağlı bölümlerin, bir elektrot yardımı ile, toprakla iletken bir şekilde birleştirilmesidir

Misyonumuz

Çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli çalışmak misyonumuzdur.

0

Sektör

0

Mutlu İşletme

0

Mutlu İnsan

0

Ülke

NEDEN BİZ ?

Özel Tasarımlar

Projeye özel geliştirilebilen ürünler...

ÖZEL İSTEKLER

Herşey sözleşme ile garanti altında...

Kolay montaj

Kolay monte edilebilecek şekilde dizayn edilir...

MOBİL UYUMLU SİTE

Daha rahat inceleyebilmeniz için...

TÜM DÜNYA'YA

Ürünlerimiz Dünya'nın bir çok ülkesinde...

YENİLİKÇİ FİKİRLER

Sürekli kendimizi yenileyen çalışma anlayışı...

KALİTENİN ADRESİ BAKIRAL LTD.ŞTİ.

1990 yılından itibaren BAKIRAL, yıldırımdan korunma ve topraklama sektörlerine çözümler sunmaktadır. Şirketimizin prensibi uluslar arası standartlarda test edilmiş ürünlerimizi en iyi kalite ve fiyat oranlarıyla üretmektir. Bu prensibe göre şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere yıldırım koruma sistemlerini tasarlamıştır. BAKIRAL yaptığı ihracat ve ithalat hizmetleriyle Dünya Paratoner Piyasasında yer almaktadır ve amacımız ana prensibimizi kaybetmeden sektörel müşteri bazını ve üretim hacmini mümkün olduğunca geliştirmektir.

Bakıral Ltd.Şti.

Bakıral Ltd.Şti.

Bakıral Ltd.Şti.

YENİLİKLERİ BİZİMLE TAKİP EDİN...